Геологія та геодезія у Львові та області. Представництво ТОВ Геотоп.

Передові геодезичні та геологічні вишукування від ТОВ «Геотоп» у Львові

Наша компанія здійснює геодезичні та геологічні вишукування на території України, надаючи весь комплекс послуг для будь-яких видів господарського використання поверхні землі і її надр, в тому числі: будівництва, сільського господарства, видобутку корисних копалин і підземних водних ресурсів, експлуатації поверхневих водойм та операцій з нерухомістю . Нашим пріоритетним завданням є швидке і якісне задоволення потреб замовників з використанням індивідуального підходу до кожного з них.

Понад дев'ять років наша компанія веде свою геологічну і геодезичну діяльність у Львівській області, і сьогодні, відкриваючи постійне представництво у Львові, ми даємо можливість жителям міста та області по достоїнству оцінити оперативність і кваліфікацію наших співробітників в області геолого-геодезичних вишукувань.

О нас

Наші переваги

Переваги компанії «Геотоп» - це не тільки тривалий стаж роботи в геологічних районах будь-якої складності, але також команда професіоналів, сучасна лабораторія і техніка, гнучкі ціни на послуги геодезії і геології, безкоштовна підтримка клієнтів і їх юридична захищеність.

Професіоналізм

Головною нашою перевагою є наше найцінніше надбання - це команда інженерів високої кваліфікації в геологічних і геодезичних областях. Співробітники мають не тільки відповідну геологічну і геодезичне освіту, а й багаторічний досвід геодезичних і геолого-вишукувальних робіт. Кожен співробітник має сертифікат державного зразка на проведення геодезичних і геологічних вишукувань, а також постійно працює над підвищенням рівня знань і професіоналізму.

Високі технології

Компанія «Геотоп» є першою в Україні геолого-геодезичної фірмою, яка придбала і почала використовувати цифрове обладнання для лабораторних геологічних досліджень грунту під будівництво фундаментів та інших видів геологічних випробувань.

Для польових геодезичних вишукувань ми використовуємо новітні оптичні та вимірювальні геодезичні прилади, в тому числі для маркшейдерських геодезичних робіт в підземних умовах.

Для проведення якісних геологічних вишукувань наші співробітники озброєні передовим геологічним буровим обладнанням, в тому числі малогабаритним, що дозволяють буріння геологічних свердловин навіть на невеликих ділянках і в умовах складного, з геодезичної точки зору, рельєфу.

Для топографічної геодезичної зйомки ми одними з перших стали використовувати останні досягнення науки в області геодезичної аерофотозйомки із застосуванням безпілотних літальних апаратів.

Наші інженери завжди тримають руку на пульсі останніх світових новин в області досліджень, відвідують геологічні виставки та геодезичні конференції, ведуть наукову роботу. Досягнення науки в галузі геологічних і геодезичних вишукувань тут же знаходять застосування і впроваджуються в найкоротші терміни, стаючи доступними громадянам нашої країни.

Юридичні гарантії

ТОВ «Геотоп» здійснює геологічні та геодезичні дослідження, діючи на підставі законодавства України, гірської видобутку і використання земних надр, господарського освоєння земельних і водних ресурсів, будівництва та інших видів господарювання.

Наша компанія має всі необхідні ліцензії та сертифікати, що стосуються ведення геологічних і геодезичних вишукувань, а наше вимірювальне геодезичне обладнання проходить щорічну перевірку в Центрі стандартизації, метрології та сертифікації.

Команда наших юристів стежить за чітким дотриманням законодавчих актів - як при веденні геологічних і геодезичних вишукувальних робіт, так і при складанні звітної документації. Результати геологічних і геодезичних вишукувань і лабораторних досліджень фіксуються відповідно до вимог державних служб.

Програма лояльності

Ціни на проведення геологічних і геодезичних вишукувань у Львові встановлюються керівництвом нашої компаній виключно з ринкових міркувань. Цінова політика Компанії «Геотоп» є не тільки демократичною, але і гнучкою. Незважаючи на те, що для кожної геологічної або геодезичної послуги існує своя базова ціна, кінцева вартість цих послуг визначається для кожного замовника індивідуально.

При замовленні комплексних геологічних і геодезичних вишукувань, наш клієнт отримає знижку, прогресуючу в залежності від кількості одночасно що надаються геологічних і геодезичних послуг.

Виїзд фахівця на об'єкт для оцінки обсягу та уточнення вартості робіт на ділянці майбутніх геологічних або геодезичних вишукувань здійснюється безкоштовно. Також безкоштовно будь-який бажаючий може отримати технічну і юридичну консультацію наших фахівців по телефону або на сайті нашої компанії.

Наші послуги

Перелік геологічних і геодезичних послуг, які надає наша компанія, досить широкий і може задовольнити найвибагливішого клієнта. Ми постійно працюємо над впровадженням все нових видів послуг, які відповідають найскладнішим і нестандартним вимогам замовника.

Геологія Львівської області характерна наявністю покладів паливних і мінеральних корисних копалин, а її поверхня відрізняється складним рельєфом і численними водоймами. Орні землі, а також землі під будівництво тут знаходяться в умовах схильних до ерозії геологічних шарів грунтів зі слабкими несучими здібностями. Тому найбільш затребуваними геологічними і геодезичними послугами у Львові є:

  • геологічні вишукування під будівництво;
  • геодезична зйомка земельної ділянки;
  • маркшейдерські геодезичні роботи;
  • геодезична аерофотозйомка;
  • буріння геологічних свердловин;
  • геодезична зйомка та очищення дна водойм.

Геологічні вишукування для будівництва у Львові є життєво необхідними, так як несучі здібності геологічних порід під фундамент в цьому регіоні досить низькі і знаходяться під впливом рясних опадів, що характеризують Західно-Українські райони.

Геодезія земельної ділянки у Львові також є важливою як при будівництві, так і при веденні сільськогосподарських робіт. Складний рельєф потребує особливого підходу при проектуванні будинків і споруд та інших видів освоєння земель. У геодезичні дослідження також входять роботи із землеустрою та винесення меж ділянок. Геодезичні дослідження є також необхідними при будь-яких операціях із земельною нерухомістю.

Маркшейдерські роботи у Львові та області потрібні для видобутку корисних копалин, будівництва підземних цивільних і промислових споруд і інших видів використання земних надр.

Аерофотозйомка місцевості за допомогою дронів - нове слово в геодезії і картографії для дослідження важкодоступних ділянок, характерних для геодезії Львівського регіону. Для геодезичної аерофотозйомки ділянки ми використовуємо сучасні квадрокоптера, оснащені кращою оптикою і вимірювальної геодезичної технікою високої точності.

Буріння геологічних свердловин у Львові ми здійснюємо із застосуванням самої передової бурової техніки в геолого-розвідувальних цілях, для пристрою геологічних свердловин під воду, а також для видобутку нафти і газу.

Численні водойми Львівської області активно використовуються людиною для відпочинку, розваг, іригаційних систем і ведення рибного господарства. У зв'язку з цим водойми вимагають постійного догляду і моніторингу з метою безпечного використання і захисту навколишнього середовища. Наша компанія здійснює геодезичну зйомку дна і очищення водойм для пристрою пляжів і зон відпочинку, благоустрою прибережної території, будівництва водних комплексів і гідротехнічних споруд, рибництва та рибальства.

Ці та багато інших видів геологічних і геодезичних робіт ми проводимо як в окремо, так і в комплексі залежно від вимог і побажань замовника. Детальніше про наших геологічних і геодезичних послуги ви можете дізнатися на нашому сайті або отримавши вичерпну консультацію від наших спеціалістів. Телефонуйте 0509327339 або 0322531219

Наші рекомендації

І останнє, що слід сказати про нашу компанію - це маса вдячних клієнтів по всій Україні, які вже скористалися нашими послугами геодезичних і геологічних вишукувань і залишили свої позитивні відгуки на нашому сайті. Кращою рекламою будь-якої компанії є лише рекомендації клієнтів, обслуговування яких ми тримаємо на найвищому рівні в будь-який час року в кожному регіоні нашої країни.

ТОВ "ГК Київський інженерно-технічний центр"

ТОВ "Південьенергомережпроект"

ПАО "Новокаховский завод плавленных сыров"

ТОВ "Синельникове-Агро"


Ваші відгуки та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення